Zrcadlová folie okenní

Fólie reflexní jsou konstruovány tak, aby splňovaly veškeré nároky pro instalaci na okna výloh, kanceláří, bytů, výrobních hal a celých budov.

Tyto více či méně reflexní fólie někdy nazývané také rezidenční znemožňují díky mikrovrstvě kovu průhled do místností, které mají na oknech tuto fólii a přitom však zachovávají průhled z těchto místností ven.

Důležitým faktorem reflexe u těchto fólií je poměr světla dopadajícího na sklo s fólií, proto je v noci, když se poloměr venkovního světla a světla v místnosti obrátí, do místností vidět a z osvětlené místnosti ven naopak vidět není.

Problém v noci osvětlených místností lze řešit např. instalací žaluzií, závěsů či rolet.

Folie se aplikují na vnitřní stranu skla (z interiéru). Sklo se odmastí. Folie se lepí pomocí vody. Po aplikaci mohou vzniknout bublinky, které se do 30 dnů odpaří.

Skla na kterých je nainstalována bezpečnostní fólie se myjí zcela běžným způsobem při použití šampónů, vody, gumových stěrek apod. Nelze používat ředidla, rozpouštědla, agresivní chemické látky a ostré a tvrdé předměty (šroubováky, čistící písek apod.).